Krav Maga dla matek, synów i córek – szkolenie

Spędź z dzieckiem trochę czasu na wspólnej sportowej zabawie i nauce pożytecznych rzeczy!

Na tych warsztatach nauczysz się:
jak trenować z dzieckiem elementy samoobrony takie jak uwolnienia, obrony przed uderzeniami i kopnięciami. Udzielimy ci wskazówek jak poprawnie nauczyć swoje dziecko padów i przewrotów oraz zaproponujemy Ci zabawy które pomogą twojemu dziecku stać się dzielnymi młodymi ludźmi.

Dzięki warsztatom wasze relacje staną się jeszcze bliższe a wszystkie ćwiczenia będziecie mogli powtarzać w domu przez co mogą się stać waszym wspólnym rytuałem.

Jeśli chcesz możesz wziąć notatnik i zapisywać kluczowe elementy treningu. Nagrywanie filmów nie będzie możliwe.
Jeśli nie wszystko zapamiętasz to nic nie szkodzi. Planujemy co miesiąc powtarzać te warsztaty utrwalając przerobione już sytuacje i wprowadzając nowe tematy.

Boisz się że fizycznie nie dasz rady?
Niepotrzebnie, ćwiczenia są dość proste a większość z nich będzie wykonywać twoje dziecko. Poza tym trochę ruchu nie zaszkodzi a wręcz się przyda w sobotnie południe.

Zajęcia obywają się w profesjonalnym klubie poświęconym sztukom walki dla dzieci. Sala jest wyposażona w matę, materace gimnastyczne, tarcze i worki bokserskie.

Co wziąć?
Sok lub woda niegazowana, drobna przekąska aby uzupełnić energię po treningu.

Jak się ubrać?
Luźne długie spodnie, dresy, bojówki itp, koszulka krótki rękaw. Ćwiczymy na bosaka lub w skarpetach na macie.

Zajęcia przeznaczone dla matek i ich dzieci od 7 – 12 lat

Ze względu na wydajność szkolenia ilość miejsc ograniczona.

O trenerze.
Michał Jaworski sztuki walki uprawia od 1991 roku. Jest trenerem aikido i krav maga. Zajęcia z dziećmi prowadzi od roku 2004. Obecnie pod jego opieką ćwiczy ok 80 dzieci w różnym wieku od 4 do 14 lat. Od pewnego czasu dość sporym zainteresowaniem cieszą się zajęcia indywidualne dla dzieci, ponad to regularnie odbywają się zajęcia grupowe. Prywatnie ojciec 3 córek.